EKO RADY

Na stránke Eko rady nájdete návody ako žiť ekologickejší a tiež finančne menej náročný život (ako bonus). Túto časť sme na Vegálničku rozdelili na základné každodenné činnosti, ktoré sú súčasťou nášho života, pričom väčšina z nich sa dá vykonávať ekologickejšie a tiež vegánsky.

Nechceli sme Vás zahltiť textom, preto sme naše rady zhrnuli do jednotlivých bodov, v rámci ktorých nájdete aj odporúčania na výrobcov vegánskych produktov alebo obchody, kde je možné tieto, či podobné produkty kúpiť.

Eko rady však nie sú prioritne o odporúčaní a propagovaní ekologických a vegánskych produktov, ale najmä o úsilí ich postupného vynechávania alebo celkového eliminovania z každodenného života. Samozrejme sme si vedomé toho, že každý človek je iný a potrebuje pre svoju pohodu odlišné veci, preto sa nikomu nesnažíme vnútiť náš spôsob života. Naším cieľom je len poskytnúť nejaké rady a tipy, ktoré môžu byť užitočné. Dôležité je prispôsobiť si ich podľa vlastných preferencií a vlastného životného štýlu.

Ak máte aj vy akýkoľvek nápad, radu, zjednodušenie, pokojne nám napíšte na vegalnicek@vegalnicek.sk, rady ju na stránku pridáme. Napokon, aj my sa stále len učíme, a baví nás to.

Miroslava & Scarlett